מועמדים לדיור

על אהבה ואחריות

כשנולד לנו ילד, למדנו מהי אהבה. כשהפכנו להורים, הבנו מהי אחריות.

נמרוד

נמרוד הוא ילד חייכן ונעים לבריות. האבהות לנמרוד הפכה אותי לאדם ולגבר פתוח ורגיש יותר, ולימדה אותי רבות על הורות ועל עצמי. במובנים רבים הייתי לפסיכולוג קשוב יותר.

כשנמרוד, בננו הבכור, היה בן חודשיים, גילינו שמוחו אינו מתפתח באופן תקין, וכי מדובר במיקרוצפלוס. בגיל 3 אובחן נמרוד כילד עם מוגבלות שכלית התפתחותית ברמה בינונית-קשה.

בשנים הראשונות היינו חרדים מאוד, והתמקדנו בבדיקות ובטיפולים הרבים. בה בעת התחברתי מאוד לנמרוד, ולצורך שלי להגן עליו. בהדרגה נכנסו חיינו לשגרה. נמרוד החל לבקר במסגרות החינוכיות המתאימות, ואנו, הוריו, חזרנו לעיסוקינו האחרים. מאוחר יותר הבאנו לעולם את בננו השני, איתמר – ילד בריא.

יחד עם הכאב והאכזבה, מצאנו הנאה רבה בגידולו של נמרוד. גילינו שהוא ילד שמח ורגוע, המחפש ומגיב היטב לקשר. לנמרוד חלק משמעותי בחיי המשפחה, והוא מטייל איתנו בטבע, ובים, מבלה עם חברים ומשפחה, וחי איתנו את חיי השגרה המשפחתיים.  

ההורות לנמרוד תורמת לנו רבות, וגם אחיו קשור אליו מאוד. יחד עם זאת, ברור לנו שהוא לא יוכל להישאר בבית כל חייו. היום נמרוד הוא גבר צעיר הזקוק למסגרת חברתית של בני גילו, אך גם להשגחה ולטיפול תמידי. 

אנחנו מבקשים עבור בננו סביבה עוטפת, שתשמר את החיוניות ואת שמחת החיים שלו. אין לנו ספק שהבית בקהילה הוא המקום הנכון עבורו ועבורנו – בית מחבק, שבו הוא יוכל להמשיך ולחיות, שמח ומוגן, כל ימי חייו.

תמונות המועמדים הם להמחשה בלבד.
כל המועמדים לדיור יעברו וועדות השמה לפי הכללים הנהוגים במשרד הרווחה. 

*התמונות באתר להמחשה בלבד

עמותת בל"ב רעננה
עמותה רשומה 580490605
אישור מס לענייני תרומות (46א')

ליצירת קשר